Krem dite korrigjues për lëkurë të thatë – 50 ml

38,00 

Lëkurë e hidratuar dhe plot shkëlqim, korrigjim I vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë kremit korrigjues të ditës lëkura është e butë dhe me shkëlqim. Dite pas dite, rrudhat dhe vijat ne lekure reduktohen dhe lekura eshte me e forte. Ne 1 muaj lekura eshte plot jete, e forte dhe rrezaton rini. Pasuruar me sythin e nektarit qe njihet per aftesite e vecante per rinim. Menyra e aplikimit: merni pak krem, shperndani ate ne pellembet e duarve dhe vendoseni butesisht ne fytyre nga brenda jashte. Aplikojeni cdo mengjes ne te gjithe fytyren, pas serumit. Pluset: -teksture hidratuese me puder qe i jep lekures shkelqim; -95% perberes bimore; -pa vajra mineral; -kavanoz i riciklueshem; -Testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 38974