Krem super ushqyes për duart – 75 ml

6,00 

Ushqen intensivisht dhe zbut duart tuaja

Përshkrim

Ky krem ushqen intensivisht dhe zhduk ndjesinë e tërheqjes së lëkurës. Ai mbron dhe zbut lëkurën. Avantazhet: kremi ka në përmbajtje Arnika organike, nga La Gacilly, e cila njihet për aftësitë mbrojtëse. 93% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa vajra minerale, pa silikon. Këshilla për aplikimin: Kremin mund ta aplikoni në çdo moment të ditës, në duart tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 73588