-50%

Krem për duart dhe thonjtë 2 në 1 – 75 ml

Çmimi origjinal qe: 5,90 €.Çmimi i tanishëm është: 2,95 €.

Mbron dhe zbukuron duart dhe thonjtë

Përshkrim

Keni duar të brishta dhe të thata? Ky krem zbukuron dhe mbron duart tuaja. Ai qetëson lëkurën dhe I rikthen shkëlqimin natyral. Pa paraben. Avantazhet: kremi ka në përmbajtje Arnika organike, nga La Gacilly, e cila njihet për aftësitë mbrojtëse. Këshilla për aplikimin: Kremin mund ta aplikoni në çdo moment të ditës, te duart dhe te thonjtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 99123