Balm riparues për këmbët- 75 ml

9,00 

Riparon dhe ushqen intensivisht këmbët e thata dhe të dëmtuara

Përshkrim

Balmi riparon, ushqen, zbut dhe nuk lejon të krijohen kallo në këmbët tuaja. Ai ka në permbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Balmi ka në permbajtje gjalp Shea, I njohur për aftësitë ushqyese dhe vetitë riparuese të tij. Këshilla per aplikimin: Përdoreni 1 ose 2 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 07792