Qumësht riparues me gjalp Shes, për lekurë ekstra të thatë – 200 ml

9,90 

Riparon dhe ushqen lëkurën ekstra të thatë

Përshkrim

Ky qumësht ushqen intensivisht lëkurën e trupit tuaj. Ai ka në përmbajtje gjalp Shea bio, nga Afrika perëndimore I cili njihet për aftësitë e tij të jashtëzakonshme ushqyese dhe riparuese. Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze e cila penetron lehtësisht në lëkurë. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 77715