-70%

Xhel qetësues për këmbët- 75 ml

Çmimi origjinal qe: 9,00 €.Çmimi i tanishëm është: 2,70 €.

Freskon dhe rigjallëron këmbët

Përshkrim

Ky xhel me efekt “akulli” rigjallëron këmbët tuaja. Ai ka në përmbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Xheli ka një teksturë të freskët e cila nuk ngjit. Këshilla për aplikimin: Përdoreni 2 herë në ditë duke i masazhuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 08237