-50%

Skrab për këmbët- 75 ml

Çmimi origjinal qe: 9,00 €.Çmimi i tanishëm është: 4,50 €.

Zbut dhe qetëson këmbët

Përshkrim

Skrabi largon qelizat e vdekura, këmbët janë më të buta . Ai ka në permbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Redukton kallot dhe zbut lëkurën e thembrave.
Këshilla për aplikimin: Përdoreni 1 ose 2 herë në javë. Masazhojeni dhe më pas shpërlajeni. Mos e pëdorni në sipërfaqe te irrituar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 08003