-50%

Krem ushqyes për këmbët- 75 ml

Çmimi origjinal qe: 9,00 €.Çmimi i tanishëm është: 4,50 €.

Ushqen dhe zbut këmbët thata

Përshkrim

Kremi ushqen intensivisht dhe hidraton për 24 orë këmbët tuaja. Këmbët qetësohen dhe janë më të buta. Ai ka në permbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse.
Avantazhet: Kremi penetron dhe përthithet me shpejtësi kështu që mund të vishni këpucët tuaja direkt pas aplikimit të tij. Këmbët menjëherë ushqehen dhe hidratohen për 24 orë.
Këshilla per aplikimin: Përdoreni çdo ditë. Aplikojeni dhe masazhoni shputat e këmbëve nga gishtat deri te kyçi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 07609