Shampo violet 300ml

5,90 

Shampo pa sulfate për flokë bjond.

Përshkrim

Shampo violet pa sulfate është e pasur me uthull mjedre. Ajo pastron butësisht skalpin, ruan ngjyrën e flokëve, i mban të buta dhe plot shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 36285