Maskë për flokë të yndyrshëm- 150 ml

7,99 

Një skalp I purifikuar për një kohë të gjatë.

Përshkrim

Kjo maskë me hithër përdoret para shampos. Ajo absorbon sebumin e tepërt që prodhohet nga skalpi. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshëm. Këshilla për përdorimin: Përdoreni në flokë të lagur, para shampos. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni. Evitoni kontaktin me sytë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 59100