Korrektor Zero Defaut – Lejla

8,50 

Ndriçon zonat e zbehta.

Përshkrim

Lëkura juaj duket e zbehtë edhe pasi keni vendosur fondatinën? Ky korrektor lejla neutralizon ngjyrën e verdhë dhe lëkurën e zbehtë. Ai është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 41245