Parfum Cuir De Nuit 100ml

49,90 

Lindja e një dëshire.

Përshkrim

Parfumi Cuir de Nuit ka një aromë tërheqëse, të parezistueshme, me nota sensuale.
Parfumier: Amandine Clerc-Marie ka zgjedhur vaniljen për të ilustruar të gjithë nuancat e sensualitetit. Kakao i shton një arome delikate dhe sensuale e cila krijon varesi.

Parfumi përmban: vanilje, kakao, kafe, boronicë e kuqe.

Angazhimi ynë:

  • 87% përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Tapë me plastikë të riciklueshme
  • Shishe e riciklueshme
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 83020