-30%

Ujë tualeti Cerisies 100ml

Çmimi origjinal qe: 21,00 €.Çmimi i tanishëm është: 14,70 €.

Aroma delikate e lules së qershisë.

Përshkrim

Ky ujë tualeti ka aromën delikate të lules së qershisë. Një shëtitje në një kopësht me lule në natyrë na bën gjithmonë të ndihemi mirë.
Angazhimi ynë:
-95% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Prodhuar në Francë
– Kapak I riciklueshëm
– Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39497