Ujë tualeti Rose 100ml

21,00 

Aromën delikate të një trëndafili te sapo këputur.

Përshkrim

Ky ujë tualeti ka aromën delikate të një trëndafili që sapo është këputur. Një shëtitje në një kopësht me lule në natyrë na bën gjithmonë të ndihemi mirë.
Angazhimi ynë:
-95% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Prodhuar në Francë
– Kapak I riciklueshëm
– Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39582