-20%

Balsam kundër rënies së flokëve- 200 ml

Çmimi origjinal qe: 4,70 €.Çmimi i tanishëm është: 3,76 €.

Balsam kundër rënies së flokëve 200 ml.

Përshkrim

Ky balsam me Lupin të bardhë eviton krijimin e nyjeve të flokëve, I forcon ato dhe rrit rezistencën e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Ky produkt mund të përdoret nga rrënja. 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshëm.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Lëreni për disa minuta. Shpërlajeni. Ky balsam mund të përdoret nga rrënja te majat e flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 92335