-20%

Parfum Comme Une Evidence Intense 50ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 45,00 €.Çmimi i tanishëm është: 36,00 €.

Një aromë intensive dhe sensuale.

Përshkrim

Zbuloni aromën intensive dhe sensuale te Comme Une Evedence Intense.

Parfumi Comme Une Evidence Intense fton çdo grua të përjetojë një moment harmonie të plotë. Jasmina me aromën e saj sensuale, ndërthuret me esencën e trëndafiilit Damask dhe fortësinë e drurit Accord.
Avantazhet:

  • 81% përbërës bimorë
  • Alkool 100% bimor
  • Prodhuar në Francë
SKU: 30804