-70%

Ujë I parfumuar Quelques Notes d’Amour 50 ml

Çmimi origjinal qe: 39,00 €.Çmimi i tanishëm është: 11,70 €.

I gjithë sensualiteti i një takimi romantik

Përshkrim

Për të shprehur këtë sensualitet të ekzaltuar, une kam bërë një kombinim të pazakontë mes trëndafilit Damascena, pak nota frutash dhe esencës së drurit Gaiac. Dhe një përkëdhelje magjepsëse nga ekstrakti I Benzoin-ës. Domitilla Bertier, parfumiere. – Avantazhet:
– 84% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Alkool 100% me origjinë bimore
– Kapaku me plastikë të riciklueshme
– Shishe e riciklueshme
– Prodhuar në Francë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 98200