-10%

Ujë tualeti Monoi de Tahiti- 100ml

Çmimi origjinal qe: 25,00 €.Çmimi i tanishëm është: 22,50 €.

Aroma e pushimeve, në një shishe.

Përshkrim

Ky parfum ju nxit imagjinatën dhe ju kujton pushimet, plazhin… Lulet Tiare dhe Yang Yang ndërthuren me vaniljen për të ngrohur lëkurën tuaj si një rreze dielli.
Avantazhet:
• 94% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Alkool bimor
• Shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 77312