-30%

Shampo për flokët dhe trupin Bois de Sauge- 200ml

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

Një aromë e freskët dhe romantike.

Përshkrim

Shijoni aromën e parfumit tuaj të preferuar gjatë dushit. Shampoja lë një aromë fantastike në lëkurën dhe flokët tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 24873