Ujë tualeti Bois de Sauge- 100ml

40,00 

Një aromë e freskët dhe romantike.

Përshkrim

Ndjeni forcën e erës, ndiqni rrjedhën e një përroi dhe vlerësoni qetësinë në hapsirat e mëdha… Bois de Sauge personifikon ndjesinë e lirisë dhe avennturës. Një aromë ku freskia e sherebelës përzihet me intensitetin e drurit Gaïac dhe Patchouli. Sonia Konstant, parfumiere.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 10903