-25%

Parfum Sable Fauve 100ml

Çmimi origjinal qe: 49,90 €.Çmimi i tanishëm është: 37,43 €.

Përshkrim

“Guxoni të shëtisni në një natyrë të mbushur plot mister. Lëreni instinktin tuaj t’ju udhëheqë. Pasi dielli ka perënduar, kur dritat zbehen, temperatura ulet dhe natyra është më tepër tërheqëse”. Marie SALAMAGNE, Perfumer.

Parfumi përmban: fasule Tonka, lule Cistus, resin Benzoin.

Avantazhet:

  • 88%  përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 82535