Ujë tualeti Moment de Bonheur 50ml

38,00 

E gjallë, tërheqëse dhe e bukur si lulet…

Përshkrim

Parfumi Moment de Bonheur përmban Bergamot, ekstrakt molle, trëndafil  dhe Cedar. Krijuesi i saj, Annick Menardo, ju ofron freskinë dhe gjallërinë e luleve në këtë aromë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 25295