Parfum So Elixir Bois Sensual 50ml

36,00 

Përshkrim

Parfumi So Elixir Bois Sensual ndërthur aromën e drurit Pautchuli me ëmbëlsinë e vaniljes. Prania e lules së Irisit e bën këtë parfum akoma më sensual.

Avantazhet:

  • 86% përbërës bimorë
  • Alkool 100% bimor
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 53784