-25%

Parfum Plein Soleil 100ml

Çmimi origjinal qe: 49,90 €.Çmimi i tanishëm është: 37,43 €.

Një udhëtim plot ngjyra.

Përshkrim

Parfumi Plein Soleil hap dyert e një bote misterioze dhe tërheqëse. Rrugët me rërë reflektojnë nxehtësinë e ditës, lulet plot ngjyra dehin ajrin dhe mbushin sytë e udhëtarit. Petalet e Tuberoses dhe lulja yang yang, me aromën e tyre të butë dhe rreatuese, bashkohen me drurin sandal. Disa pika Cardamom zgjojnë këtë melodi dehëse të lules me një shpërthim freskie.
Perfumier: Fabrice Pellegrin fillon të fantazojë sërisht, i zhgënjyer nga udhëtimet deri në fund të botës. Ai ëndërron lulet që janë e ngrohura nga dielli mbushin ajrin me aromë të ëmbël dhe dehëse.
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 81940