Parfum Voile D’Ocre 100ml

49,90 

Përshkrim

Mbështilluni nga notat e freskëta të një arome plot kontraste ku ndërthuret ëmbëlsia e qumështit të drurit Sandal me notat pikante të drurit Cedar.
Avantazhet:
• 93% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

1 shqyrtim për Parfum Voile D’Ocre 100ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Milena

    Super


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 84199