-25%

Ujë tualeti Naturelle 75ml

Çmimi origjinal qe: 27,00 €.Çmimi i tanishëm është: 20,25 €.

Përshkrim

Uji i tualetit Naturelle simbolizon freskinë. “Notat e athëta të Bergamotit ndërthuren me ëmbëlsinë e Jaseminit dhe drurin Cedar”. Michel Girard, Parfumeur

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 77108