-20%

Parfum Mon Evidence 50 ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 32,00 €.

Aroma delikate e trëndafilit shkrihet me embëlsinë e vaniljes, thellësinë e Patchoulit dhe freskinë e mandarinës.

Përshkrim

Një kombinim modern mes trëndafilit Damascena, ëmbëlsisë së vaniljes dhe aromës së veçantë të mandarinës.

“Natyra na ka dhënë një energji të re. Mon Evidence është një frymëmarrje, një ndjesi mbushëse”. Annick Menardo dhe Olivier Cresp, Parfumierë.

Avantazhet:

  • 85% përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë
SKU: 30626