-50%

Parfum Mon Rouge 50 ml

Çmimi origjinal qe: 39,00 €.Çmimi i tanishëm është: 19,50 €.

Duani veten, të tjerët do ju ndjekin!

Përshkrim

Një parfum joshës, I cili kombinon fuqinë e Patchoulit, shkëlqimin e Nerolit, dhe sensualitetin e Irisit. Caroline Dumur, Perfumer
Avantazhet:
– 84% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Alkool 100% me origjinë bimore
– Kapaku me plastikë të riciklueshme
– Shishe e riciklueshme
– Prodhuar në Francë

1 shqyrtim për Parfum Mon Rouge 50 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Ledja

    Arome e kendeshme, e lehte që zgjat .


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 91836