-30%

Ujë tualeti Verveine 100ml

Çmimi origjinal qe: 21,00 €.Çmimi i tanishëm është: 14,70 €.

Aroma e freskët të gjetheve të Vervenës.

Përshkrim

Ky ujë tualeti ka aromën e freskët të gjetheve të Vervenës. Një shëtitje në një kopësht me lule në natyrë na bën gjithmonë të ndihemi mirë.
Angazhimi ynë:
-95% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Prodhuar në Francë
– Kapak I riciklueshëm
– Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39665