-25%

Parfum Bloom In Love 50ml

Çmimi origjinal qe: 39,00 €.Çmimi i tanishëm është: 29,25 €.

Përhapni dashuri rreth jush!

Përshkrim

’Një buqetë e gjallë me lule, që ndërthur butësinë e Jaseminës, rrezatimin e Nerolit dhe shkëlqimin e Bergamotit “- Caroline Dumur, Perfumer.

Ngjyra rozë, portokalli dhe blu në neon shprehin një moto të re: Dashuro, Lulëzo, Shkëlqe!

Avantazhet:

89% e përbërësve me origjinë bimore
Paketim dhe shishe e riciklueshme
Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 11594