Paletë Pink Granite

18,90 

Paleta perfekte për të krijuar një pamje romantike në smokey rose.

Përshkrim

Paleta përmban katër nuanca super të pigmentuara që variojnë nga tonalitet e lehta (rozë) deri në ato më të forta (vishnje). Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe për përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

-Me lule misri organike
-Formulë vegane
-Paketim i riciklueshëm
-Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim:

1. Theksoni qepallën e syrit me Bordeaux Mat (4) dhe përhapeni deri në pjesën e poshtme të vetullës.
2. Aplikoni Copper Rose (3) në këndin e jashtëm të qepallës.
3. Aplikoni Rose Doré (2) në pjesën tjetër të mbetur të qepallës.
4. Aplikoni Rose Nacré (1) në cepin e brendshëm të syrit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 51727