-30%

Paletë Black Granite

Çmimi origjinal qe: 18,90 €.Çmimi i tanishëm është: 13,23 €.

Paleta perfekte për të krijuar një smokey eye look.

Përshkrim

Paleta përmban katër nuanca super të pigmentuara që variojnë nga tonalitet më të hapura të grisë deri tek e zeza. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

-Me lule misri organike
-Formulë vegane
-Paketim i riciklueshëm
-Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 51731