Paletë Lande Ambrée

26,00 

Ideale për të krijuar një pamje nga më natyrale deri tek ajo më e guximshmja.

Përshkrim

Paleta përmban një harmoni tonesh të ngrohta frymëzuar nga ngjyrat e ndezura të perëndimit të diellit dhe peisazheve të Breton. Duke filluar nga tonalitetet kafe deri te e kuqja e zjarrtë dhe ngjyra e artë verbuese, Lande Ambrée është ideale për të krijuar pamjet tuaja nga më natyralet deri tek ato më të guximshmet. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

Me lule misri organike
-Formulë vegane
-Paketim i riciklueshëm
-Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Skanoni kodin QR në pjesën e pasme të paletës Lande Ambrée dhe do të zbuloni tutoriale të ndryshme për të krijuar look-un tuaj ideal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 51732