Paletë Lande Océane

26,00 

Paleta ideale për të krijuar look-e të ndryshme shumëngjyrëshe.

Përshkrim

Paleta përmban një harmoni tonesh të ngjyrave të oqeanit, frymëzuar nga shëtitjet në brigjet e Oqeanit Atlantik, Brittany. Duke filluar nga tonalitetet e blusë deri tek tonet rozë e gold, Lande Océane është ideale për të krijuar look-e të ndryshme shumëngjyrëshe. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

-Me lule misri organike
-Formulë vegane
-Paketim i riciklueshëm
-Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Skanoni kodin QR në pjesën e pasme të paletës Lande Océane dhe do të zbuloni tutoriale të ndryshme për të krijuar look-un tuaj ideal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 51734