Maskara transparente për vetullat

9,60 

Vetulla të plota dhe natyrale.

Përshkrim

Falë mini furçës së saj, maskara thekson dhe u jep formë natyrale vetullave tuaja. Formula e saj, e cila përmban 89% të përbërësve me origjinë bimore, lejon një rezultat grimi rezistent ndaj djersitjes dhe fërkimit. Furça e saj mini precize siguron një përfundim fleksibël që zgjat gjatë gjithë ditës.
Këshilla për aplikim: Vendoseni furçën preçize nga baza deri në fund të vetullave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90118