Set Sel D´Azur

42,00 

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aromën tuaj të preferuar tashmë mund ta gjeni në paketimin e veçantë posaçërisht për festat e fundvitit.
Sel D’AZUR përbëhet nga tre tone aromatike. Përbërja e parë dhe në të njëjtën kohë më dominuese është vaji i grejpfrutit( lloj portokalli). Pas një kohe të shkurtër del në pah aroma e Cedarit dhe më pas ajo e Vetiver. Vaji i Vetiverit ka një aromë pikante, paksa të ëmbël, e cila është kundërpesha e përsosur e aromës së athët e grejpfrutit.
Seti përmban:

• Ujë të parfumuar 100ml
• Qiri aromantizues 70gr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 52584