Set Plein Soleil

42,00 

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Tipari dominues i ujit të parfumuar Plein SOLEIL është vaji i luleve të tuberozës indiane. Aroma e Kardamonit përzihet me aromën intensive, karakteristike të drurit të Sandalit. Aroma e fundit që lëshohet në ujin e parfumuar Plein SOLEIL është aroma e ëmbël e luleve Ylang Ylang, emri i së cilës do të thotë “lule e luleve”.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 100ml
• Qiri aromtizues 70gr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 52462