Ujë tualeti My Vanilla Garden 100ml

23,00 

Ndjeni më pranë festat me aromën fantastike të vaniljes.

Përshkrim

My Vanilla Garden është një aromë festive që përcjell plot pozitivitet dhe ju zhyt akoma më shumë në atmosferën festive të festave të fundvitit.
Avantazhet:
• 94% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 58027