-20%

Parfum Comme Une Evidence 50ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 32,00 €.

Një aromë elegante që simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës.

Përshkrim

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës. Parfumi ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate, e cila ju zhyt në një moment qetësie absolute.

”Freskia e rafinuar e esencës së Bergamos hap rrugë për delikatesën femërore të aromës së trëndafilit Damask. Esenca e Patchouli-t sjell një ndjenjë të thellë që ju përmbush” Annick Menardo, Parfumier.

Avantazhet:

  • 81% përbërës bimorë
  • 100% alkool bim
SKU: 30466