Krem për duart me qumësht bajameje 30ml

3,50 

Përshkrim

Falë formulës së tij me gjalp Shea, kremi i duarve me qumësht bajameje, hidraton duart në fellësi dhe u fal atyre një aromë të mrekullueshme që zgjat. Kremi ka një teksturë që përthithet menjëherë nga lëkura duke i lënë duart tuaja të buta dhe të hidratuara për një kohë të gjatë.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 25952