Xhel larës për duart me Litchi 190ml.

0 out of 5

5,00 

Kënaqësia e një sapuni likuid për duart me aromën delikate të frutit të Litchit.

Përshkrim

Xheli larës pa sulfate dhe me bazë pastruese bimore, pastron butësisht duart tuaja. Duart janë të pastra dhe me aromë të këndshme.

Avantazhet:

• 95% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Pa sulfate
• Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Vendosni një sasi të vogël të xhelit në pëllëmbën e duarve tuaja. Shkumojeni midis duarve dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

SKU: 97929