Skrab për trupin me Litchi 150ml.

0 out of 5

10,40 

Një skrab i cili largon qelizat e vdekura dhe e lë lekurën e butë.

Përshkrim

Skrabi për trupin pa sulfate dhe pa ngjyrues me teksturë xheli, heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Lëkura është e pastër, e freskët dhe me aromën e veçantë të Litchit.

Avantazhet:

  • 97% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

SKU: 97524