Qumësht trupi me Litchi 390ml.

0 out of 5

11,20 

Hidraton dhe zbut lëkurën, me aromën e veçantë të Litchit.

Përshkrim

Qumështi i trupit me aromën delikate të frutit Litchi zbut dhe hidraton lëkurën.

Avantazhet:

• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: hidhni pak nga produkti në pëllëmbën e dorës, përhapeni në pjesët e trupit ku dëshironi ta aplikoni me lëvizje rrethore masazhuese derisa të përthithet nga lëkura.

SKU: 96680