Balm për buzët me gjalp shea dhe bajame.

0 out of 5

4,00 

Ushqen dhe zbut buzët, me aromën e ëmbël të bajames.

Përshkrim

Balmi për buzët me gjalp Shea, ushqen dhe riparon buzët tuaja.

Avantazhet:

  • 98% e përbërësve me origjinë bimore
  • Gjalp shea 100% organik
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në buzë sa herë ta shihni të nevojshme gjatë ditës.

SKU: 19558