Krem për duart me gjalp shea dhe bajame 75ml.

0 out of 5

7,50 

Riparon dhe zbut lëkurën e thatë të duarve.

Përshkrim

Ky krem për duart me gjalp Shea ushqen dhe zbut duart tuaja. Kremi është specifik për duar të thata dhe shumë të thata.

Avantazhet:

• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Gjalp shea 100% organic
• Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në duar duke e masazhuar deri në përthithje.

SKU: 18964