Balm për duart me gjalp Shea 50ml

8,00 

Ushqen dhe zbut duart tuaja.

Përshkrim

Balmi për duart me gjalp Shea, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, ushqen, zbut dhe riparon lëkurën e thatë të duarve, falë përbërjes së tij me Shea organike e kultivuar në Afrikën Perëndimore.
Këshilla për përdorim: Aplikojeni sa më shpesh që e shihni të nevojshme. Mos e vendosni mbi lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 90% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm
• Formulë Vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95427