Pastrues në formë shkume me alga 150ml- Për lëkurë normale në mikse.

14,90 

Freskon, oksigjenon dhe pastron butësisht fytyrën.

Përshkrim

Pastruesi në formë shkume liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar, rrezatuese dhe plot freski. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Pa sulfate.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë dhe shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg ambienteve me lagështi.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95994