Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme

11,70 

Kënaqësia e një dushi me aromë frutash.

Përshkrim

Zbuloni aromën e shegës, mango & koriandër dhe mjedër me mente! Seti përmban 3 xhel dushi 200 ml.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: paketim 1