Set per riparim e flokeve

24,10 

Përshkrim

Ky set përmban:
Shampo 300ml,

Balsam 200ml,

Serum 75ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: SETAR