Balm dushi me gjalp shea dhe bajame 200ml.

0 out of 5

10,40 

Zbut dhe ushqen lëkurën tuaj që nga dushi.

Përshkrim

Me më shumë se 2/3 me vajra bimor, ky balm dushi lë lëkurën tuaj të butë dhe të hidratuar. Tekstura e tij kremoze pastron butësisht trupin. Dushi kthehet në një moment të vërtetë kënaqësie, duke e lënë lëkurën të ushqyer dhe me aromën e këndshme të bajames.

Avantazhet:

  • 94% e përbërësve me origjinë bimore
  • Gjalp shea 100% organike
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: aplikojeni në trup gjatë dushit dhe më pas shpërlajeni.

SKU: 14204